Paluks abi võrus elavatelt fotograafidelt !!!

Fotofoorum - koht arutlemaks kõige üle mis fotograafiaga seotud.
Vasta
Diana
Postitusi: 22
Liitunud: 06 Nov 2009 14:15

Paluks abi võrus elavatelt fotograafidelt !!!

Postitus Postitas Diana »

Kas on siin foorumis fotograafe , kes elavad võrus ? :)
Oleks kedagi vaja , kes oskaks õpetada , olen Nikon D5000 kasutaja , aga ei oska eriti teha pilte , kuna olen algaja :cry:
Enamus pildid teen automaat režiimiga .

Kes oleks niilahke , et aitaks võrust ? :(
ex-ex-enn

Re: Paluks abi võrus elavatelt fotograafidelt !!!

Postitus Postitas ex-ex-enn »

nüüd oleks abiks, kui sa oma kaamera oleksid kohaliku poe kaudu ostnud. iga vähegi pädev fotopood oskab sulle elementaarsed kaamerakasutamise nipid ette näidata.
teil seal mingeid algajakursusi keegi ei korralda?
Diana
Postitusi: 22
Liitunud: 06 Nov 2009 14:15

Re: Paluks abi võrus elavatelt fotograafidelt !!!

Postitus Postitas Diana »

ex-ex-enn kirjutas:nüüd oleks abiks, kui sa oma kaamera oleksid kohaliku poe kaudu ostnud. iga vähegi pädev fotopood oskab sulle elementaarsed kaamerakasutamise nipid ette näidata.
teil seal mingeid algajakursusi keegi ei korralda?

ma ostsin ameerikast ,
ei , kahjuks mitte :cry:
ex-ex-enn

Re: Paluks abi võrus elavatelt fotograafidelt !!!

Postitus Postitas ex-ex-enn »

vat siis on keeruline. uuri siiski fotoringide/kursuste/klubide järgi.
photopoint korraldas veebipõhise kursuse, mul on reklaamid kinnikeeratud nii et ei näe kas selle reklaam ehk on praeguseni siin lehe alguses.
uss333
Postitusi: 42
Liitunud: 14 Aug 2009 23:18

Re: Paluks abi võrus elavatelt fotograafidelt !!!

Postitus Postitas uss333 »

rebi netist alla aparaadi eestikeelne kasutusjuhend ja näpuga järge ajades katseta kõik läbi...saad aparaadi selgemaks.loe ka kirjanust mida nett kuhjaga täis...
NaeruKramp
Postitusi: 24
Liitunud: 02 Dets 2009 20:06

Re: Paluks abi võrus elavatelt fotograafidelt !!!

Postitus Postitas NaeruKramp »

ex-ex-enn kirjutas:vat siis on keeruline. uuri siiski fotoringide/kursuste/klubide järgi.
photopoint korraldas veebipõhise kursuse, mul on reklaamid kinnikeeratud nii et ei näe kas selle reklaam ehk on praeguseni siin lehe alguses.
http://www.fotokursus.ee/" onclick="window.open(this.href);return false;
Diana
Postitusi: 22
Liitunud: 06 Nov 2009 14:15

Re: Paluks abi võrus elavatelt fotograafidelt !!!

Postitus Postitas Diana »

uss333 kirjutas:rebi netist alla aparaadi eestikeelne kasutusjuhend ja näpuga järge ajades katseta kõik läbi...saad aparaadi selgemaks.loe ka kirjanust mida nett kuhjaga täis...

Ma tahaks rohkem ikkagi saada inimesega kokku , kes oskaks seletada , pole sis selliseid inimesi , kes viitsiks aidata ? :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
ex-ex-enn

Re: Paluks abi võrus elavatelt fotograafidelt !!!

Postitus Postitas ex-ex-enn »

esita konkreetne küsimus, siis saad ka vastuseid.
tervet fotograafia baaskoolitust ei jõua sulle keegi niimoodi teha. kui sa kursust ei leia, võta mõni raamat või veebikursus, photopoint pakub sellist.
Muki.

Re: Paluks abi võrus elavatelt fotograafidelt !!!

Postitus Postitas Muki. »

ostsin Pana TZ5 aga oskab keegi rääkida kuidas kuupäeva pildile lisada? Nikoniga oli asi lihtne- off, kuupeäv ja kuupäev kellaajaga, aga siin kuupäevad kellaajad sisestad aga pildi peale ei trüki mitte muki kakatki...
ex-ex-enn

Re: Paluks abi võrus elavatelt fotograafidelt !!!

Postitus Postitas ex-ex-enn »

usu mind, sa ei taha seda kuupäeva sinna. vajadusel saad selle lasta laboril panna trükkimisel või ise arvutis enne laborissesaatmist lisada.
Diana
Postitusi: 22
Liitunud: 06 Nov 2009 14:15

Re: Paluks abi võrus elavatelt fotograafidelt !!!

Postitus Postitas Diana »

ex-ex-enn kirjutas:esita konkreetne küsimus, siis saad ka vastuseid.
tervet fotograafia baaskoolitust ei jõua sulle keegi niimoodi teha. kui sa kursust ei leia, võta mõni raamat või veebikursus, photopoint pakub sellist.

Ma ei soovigi mingit kursust , vaid ma sooviks ühe lahke fotograafiga , kes on alalt fotograaf , minna nt pildistama :cry: :? :cry: :?
ex-ex-enn

Re: Paluks abi võrus elavatelt fotograafidelt !!!

Postitus Postitas ex-ex-enn »

"Oleks kedagi vaja , kes oskaks õpetada , olen Nikon D5000 kasutaja , aga ei oska eriti teha pilte , kuna olen algaja"

minu arusaamise järgi sa vajad korralikku süsteemset koolitust, aga eks sa ise tea.
Diana
Postitusi: 22
Liitunud: 06 Nov 2009 14:15

Re: Paluks abi võrus elavatelt fotograafidelt !!!

Postitus Postitas Diana »

ex-ex-enn kirjutas:"Oleks kedagi vaja , kes oskaks õpetada , olen Nikon D5000 kasutaja , aga ei oska eriti teha pilte , kuna olen algaja"

minu arusaamise järgi sa vajad korralikku süsteemset koolitust, aga eks sa ise tea.

Ma ei soovi mingit kursust , vaid ma soovin ühe lahke fotograafiga , kes on alalt fotograaf , minna nt pildistama :cry: :? :cry: :?
Koolituse ma kavatsen suvel läbida , hetkel olen koolis , pole aega :(
ex-ex-enn

Re: Paluks abi võrus elavatelt fotograafidelt !!!

Postitus Postitas ex-ex-enn »

vabandus minu pikkade juhtmete pärast, aga miks peaks olema elukutselisel fotograafil huvi mingit tundmatut algajat töötegemise juurde kaasa tassida?
korraldatakse fotoretki küll, kuid keegi ei hakka raiskama seda algaja küsimustele vastamiseks.

põhimõtteliselt sa ei pea muidugi vastama. ma ei ela niikuinii võrus ja seetõttu ei saa aidata. lihtsalt üritan sind suunata vähem vaevalisele teele.
Vasta