Erinevused E-500 ja teiste mudelitega

Olympuse tehnika foorum - mida osta, kuidas kasutada?
Vasta
WLiveME
Postitusi: 62
Liitunud: 25 Jaan 2010 17:22

Erinevused E-500 ja teiste mudelitega

Postitus Postitas WLiveME »

Mis vahet on E-500, E-410, ja uuema E-510/520ga. Millse teise margiga võrrelda E-500
Kasutaja avatar
anton
Postitusi: 498
Liitunud: 24 Nov 2008 18:28
Kontakt:

Re: Erinevused E-500 ja teiste mudelitega

Postitus Postitas anton »

410 on samm lihtsam mudel, millel on üliebamugav korpus. 520 ja 510 on järeltulijad 510 töi palju muudatusi, aga 520 erinevused 510 on üsna väikesed.

E-510 eelised E-500 ees
E-410, E-510 ja E-520 tehniliste näitajate vördlus

ise aga soovitaks pigem mönd APS-C möödus sensoriga kaamerat, mis vöimaldab puht füüsiliselt paremat pildikvaliteeti
popp on see, milleks sa muutud, kui sa ei tea, kes sa oled
ex-ex-enn

Re: Erinevused E-500 ja teiste mudelitega

Postitus Postitas ex-ex-enn »

e-3 ja e-30 on ehituselt hoopis teine klass, nende ostmist ma isegi kaaluksin.
WLiveME
Postitusi: 62
Liitunud: 25 Jaan 2010 17:22

Re: Erinevused E-500 ja teiste mudelitega

Postitus Postitas WLiveME »

anton
tänud
ex-ex-enn

Re: Erinevused E-500 ja teiste mudelitega

Postitus Postitas ex-ex-enn »

nuh, e-30 jääb liiga kalliks, jah?
WLiveME
Postitusi: 62
Liitunud: 25 Jaan 2010 17:22

Re: Erinevused E-500 ja teiste mudelitega

Postitus Postitas WLiveME »

Just
ex-ex-enn

Re: Erinevused E-500 ja teiste mudelitega

Postitus Postitas ex-ex-enn »

ise tead, saaks korraliku tööriista. need odava otsa olympused kipuvad nõmedalt pisikese ja pimeda pildiotsijaga olema, kere gabariidid isegi ei segaks.
WLiveME
Postitusi: 62
Liitunud: 25 Jaan 2010 17:22

Re: Erinevused E-500 ja teiste mudelitega

Postitus Postitas WLiveME »

No plaan alles tundma õppida digipeegleid, sellepärast sooviks midagi odavamat, kindlasti kunagi plaanis ülespoole liikuda ka, aga alles siis kui noodid rohkem selged;)
ex-ex-enn

Re: Erinevused E-500 ja teiste mudelitega

Postitus Postitas ex-ex-enn »

olympus on suht spetsiifiline teema.
mitte et ma oleks brändi või poega seotud, aga http://www.photopoint.ee/et/toode/284/p ... 55mm-l-kit" onclick="window.open(this.href);return false; on samas hinnaklassis asi, kuid käitub tunduvalt inimlikumalt.
WLiveME
Postitusi: 62
Liitunud: 25 Jaan 2010 17:22

Re: Erinevused E-500 ja teiste mudelitega

Postitus Postitas WLiveME »

Pentaxi peale olen mõtlenud peale olympust, endale on meeldinud k-x, olympuse tahaks saada max paar aastat vana ja väheamlt poolesoodsamalt kui poest.
uss333
Postitusi: 42
Liitunud: 14 Aug 2009 23:18

Re: Erinevused E-500 ja teiste mudelitega

Postitus Postitas uss333 »

ma siin pakun sellist varjanti....komplekt...2 kitobjet..14-42mm ja 40-150mm,varjukid,otsakorgid...2 akut...2 mälukat 1g xd ja 4g sd...akulaadia...ja kõik muu mis karbis ostes kaasas oli pluss karp ka ja eestikeelne juhend.komplekti ostjale polafilter kaasa(58mm)...hind 5000.-ja asub Pärnus.ja eks annab ka tingida.ise kasutan ka vahetevahel kaamera ees vanu vene objesid (need kaasa ei tule )...selleks peab muidugi vaherõnga sobiva ostma.väga vahvad tulemused on.
õppimiseks ja esimeseks kaameraks igati sobiv...rääkigu teised mis tahavad:)
Külaline

Re: Erinevused E-500 ja teiste mudelitega

Postitus Postitas Külaline »

alustajale on kõik hea, millest pilt välja tuleb.
aga kuna sul on isiklik kasu mängus, siis on sinu väited muidugi objektiivsemad...
uss333
Postitusi: 42
Liitunud: 14 Aug 2009 23:18

Re: Erinevused E-500 ja teiste mudelitega

Postitus Postitas uss333 »

no ei saa ju ka päris ilma ära anda...veits annab tingida.ja alusatjale pole sugugi kõik hea....peab olema lihtne,arusaadav kvaliteetne ka hinnasuhe ka paigas....alustaja võib minna poodi ja udupeene kaamera ka osta:)ega ma vägisi pakugi....ma ise ka alustasin sellega,mu esimene peegel...siis tean mis räägin.
ex-ex-enn

Re: Erinevused E-500 ja teiste mudelitega

Postitus Postitas ex-ex-enn »

ja miks sa selle hüper-super kaamera maha müüd?
uss333
Postitusi: 42
Liitunud: 14 Aug 2009 23:18

Re: Erinevused E-500 ja teiste mudelitega

Postitus Postitas uss333 »

kõlas kuidagi sarkastiliselt...aa ikka vahetatakse tehnikat ja proovitakse midagi muud....ma ei ole nii tõsiusklik ühe brändi austaja...on võimalus nikonit proovida kuid selleks vabu vahendeid vaja...sestap siis müüngi....on piisav põühjendus:)
ex-ex-enn

Re: Erinevused E-500 ja teiste mudelitega

Postitus Postitas ex-ex-enn »

mis nikonil paremin on kui olympusel ja miks peaks küsija viletsama kaameraga leppima?
ex-ex-enn

Re: Erinevused E-500 ja teiste mudelitega

Postitus Postitas ex-ex-enn »

ilma irooniata, ma olen ka ise mõelnud tibatilukese olympuse peegli ostmisele seebika asemel kaasaskandmiseks, aga õnneks on majanduslangus ja ma pole seda veel teostanud.
uss333
Postitusi: 42
Liitunud: 14 Aug 2009 23:18

Re: Erinevused E-500 ja teiste mudelitega

Postitus Postitas uss333 »

küsijal on ostmiseks igasuguseid kaameraid valida...nii poest kui netist....nii paremaid kui halvemaid....kui oskab otsustada hea ja halva üle...mina pole nii proff ja tehnikataibu et oskaks hinnta....oma esimese peegliga olen saanud väärt õppetunnid ja suunad edasiarenemiseks...siis kui ostsin selle olympuse siis oli see väheseid mis pakkus ekraanil reaalajas vaatamise ja sättimise võimalust...suureks abiks algajale.....ja makrotajale..
ex-ex-enn

Re: Erinevused E-500 ja teiste mudelitega

Postitus Postitas ex-ex-enn »

... ja sinu huvi oleks et küsija samu ämbreid kolistades sinu eksimused kuhjaga kinni maksaks?
uss333
Postitusi: 42
Liitunud: 14 Aug 2009 23:18

Re: Erinevused E-500 ja teiste mudelitega

Postitus Postitas uss333 »

see oin häbematu ja rahune maha.
ex-ex-enn

Re: Erinevused E-500 ja teiste mudelitega

Postitus Postitas ex-ex-enn »

möh?
Kasutaja avatar
anton
Postitusi: 498
Liitunud: 24 Nov 2008 18:28
Kontakt:

Re: Erinevused E-500 ja teiste mudelitega

Postitus Postitas anton »

härrased! jahutagem keeli. pole vaja tumma soppa loopida, kui on argument öelda, öelge oma argument, mitte ärge halvustage sisutult. möistke, et köik inimesed ei ole sama mätta otsas kui teie ja ärge söitke oma arvamusega teiste arvamustest üle. muidu ei taha varsti enam keegi seda foorumit kasutada.
popp on see, milleks sa muutud, kui sa ei tea, kes sa oled
ex-ex-enn

Re: Erinevused E-500 ja teiste mudelitega

Postitus Postitas ex-ex-enn »

äh, ei juhtu selle foorumiga midagi.
Vasta