Kui piltide eest tahetakse maksta ...

Fotofoorum - koht arutlemaks kõige üle mis fotograafiaga seotud.
Vasta
Mi

Kui piltide eest tahetakse maksta ...

Postitus Postitas Mi »

... siis kuidas selline olukord lahendada? Siiani on minu pildistamiretked olnud peamiselt kas praktika saamise mõttes või mõne sõbra mingi sündmuse jäädvustamine, ei oma mingit koolitust ega kallist tehnikat (kuigi muidugi, ka odav kulub), aga nüüd aina rohkem ja rohkem kordub situatsioon, mil mulle tahetakse hirmsasti maksta. Pikkade vaidluste tulemusena olen inimesed siiani ümber rääkinud (sest minu meelest ma ei ole veel tasemel, mil võiks raha küsida), aga kas peaks, kui nad väga tahavad? Mõnele jääb kehv maik tasuta saadud piltidest? Mis oleks see (sümboolne) hind, mida nimetama peaks? Saan aru, et sisetunde küsimus, kuid mul täiesti tume teadmatus selle koha pealt. Oskaks keegi nõu anda? Ette tänades.
eisaaaru

Re: Kui piltide eest tahetakse maksta ...

Postitus Postitas eisaaaru »

Kui ei taheta ilma ja Sina pole nõus tasu eest siis ära annagi pilti, näita vaid korraks ;) Kui aga oled nõus midagi vastu võtma aga et see oleks võimalikult minimaalne, siis küsi paberi hind. Veel üks variant - kõva hind aga enda kätte ei võta, lase kusagile annetus teha.
achtung
Postitusi: 4
Liitunud: 29 Juun 2013 22:15

Re: Kui piltide eest tahetakse maksta ...

Postitus Postitas achtung »

kysida tuleks täpselt nii palju, et edaspidi selline vägisi raha pakkumine ära lõppeks :mrgreen:
Vasta