Soovin abi kaamerakomplekti soetamisel

Fotofoorum - koht arutlemaks kõige üle mis fotograafiaga seotud.
Vasta
martin331
Postitusi: 1
Liitunud: 07 Mai 2014 07:29

Soovin abi kaamerakomplekti soetamisel

Postitus Postitas martin331 »

Tere

Viimase kaamera katkiminekust on tülkk aega möödas ja mõtlesin, et küsin teilt abi, kuna plaanis on loodusfotograafia uuesti tõsisemalt kätte võtta. Siit ka siis minu küsimus:

Milline kaamera oleks koos millis(te) objektiivi(de)ga sobilik? Mind huvitab landscape ja macro piltide tegemine.

Rohkem suurt midagi öelda ei oska, hind võiks jääda alla või 1000 euro kanti.
Külaline
Postitusi: 295
Liitunud: 03 Veebr 2014 20:01

Re: Soovin abi kaamerakomplekti soetamisel

Postitus Postitas Külaline »

Ole hea, loe samast foorumist samu teemasi ja mujalt ka samu teemasi ja siis küsi konkreetsemalt. Mitte et kellelgi kade oleks head nõu jagada, aga umbes umbluu ajamine ei vii kuhugi. Sobilikud on seebukast Hasselbladini. Ma ei tea ühtegi kaamerat mis ei sobiks.
äpu
Postitusi: 42
Liitunud: 23 Jaan 2014 14:17

Re: Soovin abi kaamerakomplekti soetamisel

Postitus Postitas äpu »

Olen külalisega nõus, et sutsu udune küsimus. Saan aru, et soovid osta peegelkaamerat. Sobivad kõik. Kuna vajad erinevaid objesid (macro, landscape), siis keeruline, kuna hea obje ise maksab juba sinna 1000 euri kanti ja üle. Näiteks sigma 150 mm macro maksab ca. 1000 euri:
http://www.photopoint.ee/et/toode/25889 ... v-canonile
Vaata palun enda arvates hea komplekt ja paku siin välja. Küll siis nõuandeid tuleb.
Kaamera millega tahad teha maastiku pilte, vaata et sellel oleks võimalikult suure dünaamilise ulatusega sensor.
Edu!
Vasta