Millist veekindlat kaamerat soovitate?

Fotofoorum - koht arutlemaks kõige üle mis fotograafiaga seotud.
Vasta
lissu
Postitusi: 4
Liitunud: 07 Juul 2009 14:29
Asukoht: Rakvere
Kontakt:

Millist veekindlat kaamerat soovitate?

Postitus Postitas lissu »

Mida soovitate?
Võiks olla odav, ja omadused ei pea olema kõige paremad, kuna see läheb emale sünnipäevaks ja tema ainus tähtis kaamera omadus on, et kaamera vees ära ei upuks, kuid mingi 5 megapixline ka ei võiks olla :D
markokas

Re: Millist veekindlat kaamerat soovitate?

Postitus Postitas markokas »

Ei saa aru, miks see 5Mpix naerunäoga on? Kas jääb väheks? Teeb ema piltidest üle meetrise küljepikkusega väljaprinte?

dpreview'i meeskond on teinud testi 5-st kaamerast. Kui inglise keelt mõsitad, siis võid need 16 lehekülge läbi lapata, saad ehk valiku tegemiseks vastavas katekoorias targemaks. http://www.dpreview.com/reviews/Q209waterproofgroup/
Kasutaja avatar
silver
Postitusi: 502
Liitunud: 22 Okt 2008 15:18
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Millist veekindlat kaamerat soovitate?

Postitus Postitas silver »

Tegelikult see ülevaade kinnitab ka minu arvamust - Olympused sobivad ainult loopimiseks ja upuamiseks - loe: saad lutsu visata kui kopp kaamerast ees.
Ise soovitaks Canon D10't pildikvaliteedi pärast, tõesti ilus. Samas ka pörutuskindel, miinuseks ainult suurus.
PEntaxi kasuks räägib aga kergsus ja kompaktsus, olgugi et pilt natuke kehvem. Ja olympuse veekindlaid kohe üldse ei soovita - need parajalt.... jah.
photopoint.ee - tööpäeviti kirjutan seal tooteandmeid
blog.photopoint.ee - õhtuti ja nädalavahetuseti toodan kvaliteetkirjandust!
digitest.ee - kui aega üle jääb, siis vaatame ka tooteid lähemalt üle!
Kasutaja avatar
ViX
Postitusi: 81
Liitunud: 06 Juun 2008 12:45

Re: Millist veekindlat kaamerat soovitate?

Postitus Postitas ViX »

silver kirjutas:Ja olympuse veekindlaid kohe üldse ei soovita - need parajalt.... jah.
Minu praktikast selgus, et ka uputamiseks ei sobi kõik Olympused. Näteks Tough-8000 peale ujutamist ei tahtnudki enam töötada :evil:
Kasutaja avatar
Valle
Postitusi: 97
Liitunud: 22 Mai 2008 15:17

Re: Millist veekindlat kaamerat soovitate?

Postitus Postitas Valle »

ViX kirjutas: Minu praktikast selgus, et ka uputamiseks ei sobi kõik Olympused. Näteks Tough-8000 peale ujutamist ei tahtnudki enam töötada :evil:
Alati tuleb ka jälgida, et kõik tihendid korralikult peale luukide sulgumist kinni saaksid. Mõni kübe tihendil võib väga halvasti veekindlusele mõjuda.
GOOGLE // Digitest.ee - Digitehnika teejuht
Kasutaja avatar
ViX
Postitusi: 81
Liitunud: 06 Juun 2008 12:45

Re: Millist veekindlat kaamerat soovitate?

Postitus Postitas ViX »

Valle kirjutas:
ViX kirjutas: Minu praktikast selgus, et ka uputamiseks ei sobi kõik Olympused. Näteks Tough-8000 peale ujutamist ei tahtnudki enam töötada :evil:
Alati tuleb ka jälgida, et kõik tihendid korralikult peale luukide sulgumist kinni saaksid. Mõni kübe tihendil võib väga halvasti veekindlusele mõjuda.
Seda ta oli, vähemalt kasutaja sõnede järgi. Aga eks näis mida remondi spetsid ütlevad. Ise ootan huviga.
Vasta