Missugune aparaat?

Fotofoorum - koht arutlemaks kõige üle mis fotograafiaga seotud.
Vasta
õpihimuline algaja

Missugune aparaat?

Postitus Postitas õpihimuline algaja »

Tervist:) Olen siis selline õpihimuline algaja, kes järjest rohkem ja rohkem huvitub fotograafia imelisest maailmast. Siiamaani olen tegelenud seebikarpidega, kuid olen saanud kätt harjutada ka pisut etemate aparaatidega. Ja nüüd siis plaan omalegi soetada midagi seebikarbist paremat. Valik on meeletu ja seepärast küsiksingi nõu. Olen kuulnud ka seda, et algajal on targem õppida algul sellise pisut odavama tehnikaga (enne asi käppa saada ja siis edasi liikuda võimsamate masinateni), ei tea kui tõele see vastab?

Ootangi siis soovitusi, millise fotika peaksin soetama. Huvi ja tahtmine asjaga tegeleda on tohutult suur :)

Aitäh:)
Kasutaja avatar
Valle
Postitusi: 97
Liitunud: 22 Mai 2008 15:17

Re: Missugune aparaat?

Postitus Postitas Valle »

Algajale väga hea hinnaga häid võimalusi pakkuv variant oleks näiteks Pentax K-x.
Foorum on sarnaseid teemasid paksult täis. Vaata natukene ringi. Loe, õpi. Vajadusel küsi siis konkreetsemaid küsimusi juba. Või mine fotopoodi kohale ja lase endale näidata. Saad kohe rääkida ja sulle seletatakse asi lahti. Esivanemate Zenit kõlbab iseenesest kah alustamiseks väga hästi. :)
GOOGLE // Digitest.ee - Digitehnika teejuht
Retsiprookne
Postitusi: 77
Liitunud: 03 Jaan 2010 02:34

Re: Missugune aparaat?

Postitus Postitas Retsiprookne »

Kui Sul just raha liiga palju ei ole, siis on mõistlikum osta umbes paar aastat vana kasutatud aparaat. Isegi vähem kui 5000 eest on võimalik saada alustuseks üsna hea peegelkaamera, mille saad hiljem vajadusel pea olematu rahalise kaotusega parema vastu välja vahetada.
Sovest
Postitusi: 34
Liitunud: 11 Apr 2010 08:09

Re: Missugune aparaat?

Postitus Postitas Sovest »

Algajale täitsa paras.

Pentax K10D

m-objektiivid-pentaxile-ja-k10d-kere-t3007.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Ja hind on mõistlik.
Retsiprookne
Postitusi: 77
Liitunud: 03 Jaan 2010 02:34

Re: Missugune aparaat?

Postitus Postitas Retsiprookne »

Sovest kirjutas:Algajale täitsa paras.

Pentax K10D

m-objektiivid-pentaxile-ja-k10d-kere-t3007.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Ja hind on mõistlik.
Turuhindu arvestades pole üle 4 tuhande nii vana kere eest küll mõistlik küsida. Teemaalgatajale abiks ehk.
Vasta