Kellel on Canon EOS 450D? Head ja vead?

Canoni tehnika foorum - mida osta, kuidas kasutada?
Vasta
Külaline

Kellel on Canon EOS 450D? Head ja vead?

Postitus Postitas Külaline »

Tere.

Hakkan soetama esimest peegelkaamerat ning hetkel olen valinud välja selle Canon EOS 450D. Enne ostmist tahaksin siiski olla kindel, et teen õige valiku. Kuna ma ei tunne end fototehnika alal koduselt, siis küsin veidi nõu.

Olen aru saanud, et KIT objektiiv ei ole suurem asi, aga alustamiseks piisab. Seega KIT objega kaamera ostaks ma nii või naa, et kogemusi omandada ning aru saada, millise objektiivi järgi vajadus tekib. Kuna soov on pildistada loomi ja loodust, siis hetkel tundub, et teine komplektis olev objektiiv on selleks sobiv, või mis?

Olen otsinud järelturu 450D-sid, aga siiani olen leidnud ainult sellised pakkumised, kus kasutatud kere koos KIT objektiiviga on ca 6500 krooni ringis. Kui sinna 70-300mm obje eraldi juurde osta, siis tuleb hinnaks enam-vähem sama, mis on praegu valitud komplektil uuena. :roll:

Seega minusugusele asjatundmatule näib, et pakkumine on hea, aga...

Kas teie valiksite algajana selle komplekti?

Kui olete Canon EOS 450D omanik, siis kas olete valikuga rahul? Mis on head ja vead?

Kas saan õigesti aru, et mälukaart ja akud pole standardvarustuses? Palju pilte akudega teha saab? Kas oleks mõtekas osta akutald lisaks või on see pigem proffide jaoks, kes pildistavad hommikust õhtuni?

Ettetänades
Riigel
Postitusi: 19
Liitunud: 25 Okt 2010 18:38

Re: Kellel on Canon EOS 450D? Head ja vead? vastus

Postitus Postitas Riigel »

eks kunagi peab ikke esimene olema.oli ka mul esimene peegel "zeniit" objektiiv "Mir-20" on veelgi alles seisab kasutult
Ja nüüd kevadest on värske Canon EOS 500D Double Zoom Backpack KIT esiagu piisab esmalt lisasin minagi zuuumi 60-300 mm odavama ja nüüd tunnen vajadust 10-24 mm järele ja mälukaart on mul 16.GB ja akuga saab päev otsa tublisti klõpsutadauue akuga saab oma 400 piltl ja kaartile mahub525-9999pilti kõik oleneb kui suure formaadiga pildistad. saadan lingin kus saad maakeelsejuhendi
canoni-kasutusjuhendid-t16.html#p711" onclick="window.open(this.href);return false;
edu sulle.
paramara

Re: Kellel on Canon EOS 450D? Head ja vead?

Postitus Postitas paramara »

Mina tahaks küsida jälle seda, et kas Canon EOS 400D on millegipoolest etem kraam kui EOS 45oD? Teine tundub küll olevat esimese edasiarendus, aga tihtipeale ei pruugi see sugugi parem olla...
Praegu on mul kasutusel Olympus 420..kas mul on mõtet soetada EOS 450D? Ma pole ise kordagi saanud teha pilti Canoni või Nikoniga, kas nende sensorite vahe on tõesti nii oluline kui räägitakse?
Oly pildid on kõrge ISO-ga minu meelest rämps, tahaks midagi paremat.
Niko

Re: Kellel on Canon EOS 450D? Head ja vead?

Postitus Postitas Niko »

sama "rämps" on 400 ja 450 kõrge iSO. Aga kui õigesti säristad, siis pole E-420 ISO1000 pildil viga midagi. Kõlbab vaadata ja paberile panna. Kaamerat peab tundma.
Külaline

Re: Kellel on Canon EOS 450D? Head ja vead?

Postitus Postitas Külaline »

no see nüüd küll nali! :D kas 420-l on tõesti võimalus sättida ISO 1000 peale?
Külaline

Re: Kellel on Canon EOS 450D? Head ja vead?

Postitus Postitas Külaline »

nii et ta ka mingi pildi teeks?
Niko

Re: Kellel on Canon EOS 450D? Head ja vead?

Postitus Postitas Niko »

"siis pole E-420 ISO1000 pildil viga midagi"
vabndust, minu näpukas...tahtsin ISO1600 kirjutada.
Strickland
Postitusi: 2
Liitunud: 14 Dets 2010 20:35

Re: Kellel on Canon EOS 450D? Head ja vead?

Postitus Postitas Strickland »

Olen ise päris kaua 450-ga pildistand ja minumeelest oskaja saab ka KIT objega päris head pildimaterjali luua. Aga eks ise saad pikapeale aru, mida rohkem pildistada meeldib ja sealt edasi ka juba vastavate torude valikud..

Esimeseks kaameraks võibolla 450 päris ei soovitaks, ma lihtsalt arvan, et see üpriski kallis võrreldes osade teiste peeglitega.. Ise soovitaks ka E-420 esimeseks ehk..
Vasta