Canon 550 video salvestamine

Canoni tehnika foorum - mida osta, kuidas kasutada?
Vasta
elc
Postitusi: 4
Liitunud: 12 Mär 2011 18:19

Canon 550 video salvestamine

Postitus Postitas elc »

Tere!

Küsimus selline - kui üritan videot salvestada siis kaamera lõpetab video salvestamise ise automaatselt umbes 25 sekundi juures. Enne video salvestama hakkamist näitab, et ruumi on 29minutilise video jaoks, aga nii pikalt salvestada ei lase. Imelik on veel see, et igal korral lõpetab ta erineval ajal salvestamise ära.. kord 20s, kord 28sekundi juures jne. Olen proovinud filmida ka täiesti tühja mälukaardiga ja ikka on tulemus sama. Milles asi võib olla? Kas võib olla viga mälukaardis - et on nö vale mälukaart, millega ei saa filmida?

Tänan juba ette!
German
Postitusi: 451
Liitunud: 05 Apr 2009 15:48
Asukoht: Tartu

Re: Canon 550 video salvestamine

Postitus Postitas German »

Tõenäoliselt on mälukaart liiga aeglane, mille tõttu ei suuda kaamera puhvermälu piisavalt kiiresti kaardile kirjutada ja see täis mälu jääb uuele infovoole lihtsalt "jalgu".
elc
Postitusi: 4
Liitunud: 12 Mär 2011 18:19

Re: Canon 550 video salvestamine

Postitus Postitas elc »

Ja siis aitaks mälukaardi vahetus?
Suur tänu ja ma proovin selle järele :)
German
Postitusi: 451
Liitunud: 05 Apr 2009 15:48
Asukoht: Tartu

Re: Canon 550 video salvestamine

Postitus Postitas German »

Nagu öeldud, on probleem tõenäoliselt mälukaardis, seega peaks suurema kirjutamiskiirusega kaardi kasutamine selle asja ära lahendama või vähemalt paremaks muutma. Kahjuks netidiagnostika puhul ei saa milleski 100% kindel olla ;)
elc
Postitusi: 4
Liitunud: 12 Mär 2011 18:19

Re: Canon 550 video salvestamine

Postitus Postitas elc »

Seda muidugi :) Aga proovimist igaljuhul tasub, sest muud viga ma küll ei oska leida.
elc
Postitusi: 4
Liitunud: 12 Mär 2011 18:19

Re: Canon 550 video salvestamine

Postitus Postitas elc »

Vahetasin mälukaardi kiirema vastu ja nüüd on asi korras :)
Vasta