Nikon D40

Nikoni tehnika foorum - mida osta, kuidas kasutada?
Vasta
Leanikaa

Nikon D40

Postitus Postitas Leanikaa »

Niisiis , kuna tahaksin omale osta nikon D40 aga ei oska kuidagi otsustada, et kui palju võiks olla umbes kasutatud kaamera läbisõit ? Kas see kaamera oleks algajale hea ?
Ands
Postitusi: 207
Liitunud: 24 Okt 2008 18:14

Re: Nikon D40

Postitus Postitas Ands »

algajale on hea, kui just liiga palju ei maksa....
see kaamera võiks vastu pidada vähemalt 100000 kaadrit, mõnikord muidugi peab vähem, tihti peab rohkem....

seega isegi kui ostetav kaamera on pildistanud 3-40000 kaadrit, siis sellele peaks veel eluiga jätkuma päris pikaks ajaks. Samas suurem osa selliseid kaameraid pole väga palju kasutatud ning reaalne läbisõit kipub jääme 10-15000 kanti
mullikala

Re: Nikon D40

Postitus Postitas mullikala »

D40 on juba ikka päris vana mudel. Paljuga seda pakutakse sulle müüa? Vaata Nikoni ilmumiste timeline: http://en.wikipedia.org/wiki/Nikon_D7000
Hetkel on algajatele müügil D3100, see on ikka tunduvalt kiirem D40st. Mina alustasin D60, aga kuna ma olen suhteliselt huvitatud huviline, siis jäi D60 mulle u aastaga liiga aeglaseks ja müraseks. KUi sa lihtsalt tahad vahel mõne pildi teha, siis lase käia, osta see ära. KUi tahad natuke rohkem tegelema hakata, siis soovitaks pigem midagi uuemat. D3100 tehakse päris palju kampaaniaid ja seda liigub järelturul ka päris palju. Aga jah, sõltub, paljuga sa seda D40 osta tahad, kui saad praktiliselt tasuta kätte, siis alustamiseks-õppimiseks-harjutamiseks hea küll.
Vasta