60D versus 600D

Canoni tehnika foorum - mida osta, kuidas kasutada?
Vasta
Kits kahe kuhja vahel

60D versus 600D

Postitus Postitas Kits kahe kuhja vahel »

Tere
Vabandan ette sellise asjatundmatu küsimuse pärast, aga kuna olen otsustanud omale peegelkaamera osta, siis tehke mulle, palun, selgeks mida ma võidan, kui ostan EOS 60D mitte 600D?

Tänades
Niko

Re: 60D versus 600D

Postitus Postitas Niko »

http://www.dpreview.com/products/compar ... non_eos60d" onclick="window.open(this.href);return false;
Kits kahe kuhja vahel

Re: 60D versus 600D

Postitus Postitas Kits kahe kuhja vahel »

Tänan, Niko

Lootsin ja loodan edasigi sellist lihtsas keeles paarilauselist vastust. Neid tehnilisi näitajaid olen ma isegi uurinud ja nende järgi ei suuda ma olulist vahet näha.
Aga hinnal on vahe ja mitte vähe.
äpu

Re: 60D versus 600D

Postitus Postitas äpu »

Kui sa ei saa aru mis neil mudelitel vahet on, siis osta odavam. Päriselt.
Kits kahe kuhja vahel

Re: 60D versus 600D

Postitus Postitas Kits kahe kuhja vahel »

Tänan ka sind, äpu. Paraku ei küsinud ma nõu kumba osta.
Niko

Re: 60D versus 600D

Postitus Postitas Niko »

erinevused on tabelis selgelt kirjas. Mõni asi veel lisaks. Mõlemad annavad sulle kvaliteetse pildi. Selle headus sõltub kõvasti kasutatavast optikast. Mul on siin linnas üks tuttav noorhärra, kes ostis 60D ja 17-85, aga pole rahul pildikvaliteediga.
TambetK

Re: 60D versus 600D

Postitus Postitas TambetK »

60D-l kõrgem shutter speed
60D-l pole digitaalset zoomi - jumal tänatud
60D-l suurem FPS 5,3 vs 600D 3,7
60D toetab wireless pulti
60D videosetingud on põhjalikumad
60D on pritsme- ja tolmukindel
60D-l on aku eluiga suurem
60D kaalub rohkem ja on vähe suurem - aitab stabiliseerida pilti paremini imo
60D-l on väga mõnus joystick tagapaneelil pöidla juures (nagu ka 40D, 50D, 5D-l jne), 600D-l seda pole. opereerimisel on see asendamatu asi

kiirelt tulid meelde sellised asjad
aga kui sa kavatsed osta sellise kere, siis ma ei näe mingit põhjust osta KIT objektiivi. osta eraldi kere ja korralikum obje.
aparaat üksi pilti ei tee, selleks on ka head klaasi vaja ja ka seda kes teispool kaamerat on. ehk siis kui sul on illusioon et ostad kalli kaamera ja siis tulevad head pildid - soovitan soojalt mingi teine hobi leida või osta suvaline 100 eurine kompakt.

üldiselt soovitan ise silmadega üle lasta, see nüüd nii raske kah pole.
http://www.dpreview.com/reviews/canoneos60D/
http://www.dpreview.com/reviews/canoneos600d/
Kits kahe kuhja vahel

Re: 60D versus 600D

Postitus Postitas Kits kahe kuhja vahel »

Tänan, TambetK
Külaline

Re: 60D versus 600D

Postitus Postitas Külaline »

17-85 pole kunagi midagi erilist olnud. 15-85 on juba natuke objektiivi moodi.

Kui vahet ei näe, osta kallim, 7D näiteks. Saab omasuguste hulgas teistele ülevalt alla vaadata.
Urmas Vartis

Re: 60D versus 600D

Postitus Postitas Urmas Vartis »

mina olengi see uus 60D ja 17-85 omanik. Niko soovitas mul kirjutada paar sõna teemaalgatajale. No see 60D kere sobib mulle pihku ikka tunduvalt paremini, kui 600D. Viimane on mulle lausa ebamugav hoida peos. Pealmine infoekraan, ilma milleta ei saa kuidagi. Pildistan enamus aega A või M peal. Siis aku peab hullult kaua ja joystick taga on väga mõnus ja asendamatu asi. Esimese kuuga saab näpud kenasti nuppudel ja joystikul liikuma. Kui rahakott kannatab, soovitan teemaalgatajale 60D. Aga 17-85 objektiiv tuleb välja vahetada, sest minu isendi joonis on ikka kuramuse kehva isegai F8 peal.
Külaline

Re: 60D versus 600D

Postitus Postitas Külaline »

Kits kahe kuhja vahel kirjutas:Tänan ka sind, äpu. Paraku ei küsinud ma nõu kumba osta.
no aga mida kurat sa siis küsisid. kui isegi seda enam ei mäleta, siis jäta teema üldse katki
Kits kahe kuhja vahel

Re: 60D versus 600D

Postitus Postitas Kits kahe kuhja vahel »

Külaline kirjutas:
Kits kahe kuhja vahel kirjutas:Tänan ka sind, äpu. Paraku ei küsinud ma nõu kumba osta.
no aga mida kurat sa siis küsisid. kui isegi seda enam ei mäleta, siis jäta teema üldse katki
Ja kes/mis sind nüüd kuu aega hiljem veel hammustas? Joo suhkruvett ja naudi sügist.
Vasta