AIDAKE!

Fotofoorum - koht arutlemaks kõige üle mis fotograafiaga seotud.
Vasta
dgdfhfgj

AIDAKE!

Postitus Postitas dgdfhfgj »

PALUN AIDAKE MIND! sooviksin teada kas Fujifilm FinePix S2950,Fujifilm FinePix S3200,Fujifilm FinePix S3300 on head kaamerad ja kas üldse fujifilm on hea fotoka firma? miuke nendest kõigeparem on ? vaatasin,et need suht odavad ja 14 megapiksliga.soovin fotokat kasutada lihtsalt pildistamiseks jne!AIDAKE,aitäh teile kes vastavad!:)
Külaline

Re: AIDAKE!

Postitus Postitas Külaline »

Fujifilm teeb ühte maamuna kõige paremat fotokat, Hasselblad H seeriat.

Supersuum on üsna tobe riist, võta midagi lühemat.
Kalotüüp
Postitusi: 32
Liitunud: 22 Aug 2011 00:55

Re: AIDAKE!

Postitus Postitas Kalotüüp »

dgdfhfgj kirjutas:PALUN AIDAKE MIND! sooviksin teada kas Fujifilm FinePix S2950,Fujifilm FinePix S3200,Fujifilm FinePix S3300 on head kaamerad ja kas üldse fujifilm on hea fotoka firma? miuke nendest kõigeparem on ? vaatasin,et need suht odavad ja 14 megapiksliga.
Tegemist on nn. supersuumidega, mille ainuke sisuline erinevus võrreldes kompaktkaameratega on see, et nendega saab väga lähedale. Võrreldes peegelkaameratega on neil siiski väike sensor ja pildikvaliteet jama. Megapikslid unusta kohe ära, need on rumalate tarbijate lollitamiseks. Näiteks minu 6 MP peegelkaamera tegi palju paremat pilti kui need 14 MP kompaktid. Reeglina on kaamera seda parem, mida kallim ta on.
dgdfhfgj kirjutas:soovin fotokat kasutada lihtsalt pildistamiseks jne!
Ei tea, milleks siis veel? Ei ole kuulnud, et keegi kaameraid mingil muul otstarbel kasutaks.
German
Postitusi: 451
Liitunud: 05 Apr 2009 15:48
Asukoht: Tartu

Re: AIDAKE!

Postitus Postitas German »

Ma olen kuulnud, näinud ja tean paljusid, kes kasutavad kaameraid muuhulgas ka filmimiseks ;)
Vasta