fotode vähendamise programm Macíle

Fotofoorum - koht arutlemaks kõige üle mis fotograafiaga seotud.
Vasta
alger
Postitusi: 3
Liitunud: 29 Veebr 2012 13:20

fotode vähendamise programm Macíle

Postitus Postitas alger »

Tere!
Kunagi sain oma vanasse arvutisse väga lihtsalt installida programmi Easy Thumbnails. Proovisin ka Maci installida, aga ei õnnestunud. Kas Maci saab seda installida või mitte? Või siis mis oleks kõige mõistlikum tasuta programm Maci jaoks ja kuidas seda installida? Ma pole veel Maciga nii suureks sõbraks saanud ja ei oska väga hästi kasutada
ex-ex-enn

Re: fotode vähendamise programm Macíle

Postitus Postitas ex-ex-enn »

ma pakuks http://www.fookes.com/downloads.php?product=ezthumbs" onclick="window.open(this.href);return false; põhjal, et tegu on puhtalt win rakendusega. üldiselt saab win rakendused mäkil parallels-i abil käima, aga kas see on väärt 80€ kulutamist. teine variant on kasutatdes arvutga kaasas olevat boot camp-i abil lisaks windows juurde, aga kas see jällegi mõttekas on. windowsi litsens on veel kallim.

mida sa nende fotodega täpselt teha tahad?
Luik
Postitusi: 306
Liitunud: 14 Aug 2009 11:31

Re: fotode vähendamise programm Macíle

Postitus Postitas Luik »

Kas Mac-i Preview-Tools-Adjust Size oled proovinud. Sellega saab vähendada ka mitut fotot korraga.
ex-ex-enn

Re: fotode vähendamise programm Macíle

Postitus Postitas ex-ex-enn »

ostes tuleb kaasa ka iPhoto aga kuna ma seda ei kasuta, siis ei oska täpsemaid kommentaare anda. aga samas poleks ju ka põhjust kahelda, et see fotode haldus- ja töötlusprogramm ei suuda massitööd teha vähendamisel.

iseasi, mis on tegevuse eesmärk. kui teemaks on näiteks veebikasutus, siis iWeb peaks ise pildid sobivasse suurusesse vähendama?
alger
Postitusi: 3
Liitunud: 29 Veebr 2012 13:20

Re: fotode vähendamise programm Macíle

Postitus Postitas alger »

Tänud kõikidele vastajatele! Hakkan proovima, mida nende programmidega teha saab! Fotosid tahaks vähendada selleks, et neid paremini ka näiteks meiliga saata ja osadesse kohtadesse internetis foto lisamisel peab ka foto olema väiksemas formaadis. Kuna kasutan seda väga vähe, siis on ka väga raske mul seletada, miks ma seda teha tahan :roll: Aga vaja mul seda on. Suur tänu!
ex-ex-enn

Re: fotode vähendamise programm Macíle

Postitus Postitas ex-ex-enn »

sellise juhukasutuse puhuks piisab Preview võimalustest.
Vasta