Kõik olympusest

Olympuse tehnika foorum - mida osta, kuidas kasutada?
Vasta
raimond
Postitusi: 9
Liitunud: 18 Apr 2008 01:01

Kõik olympusest

Postitus Postitas raimond »

Võimalus käes hoida, näppida, pildistada kõikide Olympuse kaasaegsete mudelite ja "torudega".
Küsija suu peale ka ei lööda :D

loe edasi siit ...
http://www.loodusretked.ee/kuusamo2009/" onclick="window.open(this.href);return false;
Liisa

Re: Kõik olympusest

Postitus Postitas Liisa »

Tere foorumirahvas.
Mul on endal juba paar aastat Olympuse fotokas ja nüüd juhtus selline asi, et aparaat on hakanud igasugu imelikke asju tegema. Põhiline on see, et ta ei lülitu korralikult sisse, vaid suriseb enne tükk aega. Ja pildistada ta ka korralikult ei taha - kõik on kuidagi hägune. Mida teha? Kas mu armas fotokas on lõplikult rikkis?
Elari
Postitusi: 102
Liitunud: 15 Apr 2008 08:59

Re: Kõik olympusest

Postitus Postitas Elari »

Liisa kirjutas:Tere foorumirahvas.
Mul on endal juba paar aastat Olympuse fotokas ja nüüd juhtus selline asi, et aparaat on hakanud igasugu imelikke asju tegema. Põhiline on see, et ta ei lülitu korralikult sisse, vaid suriseb enne tükk aega. Ja pildistada ta ka korralikult ei taha - kõik on kuidagi hägune. Mida teha? Kas mu armas fotokas on lõplikult rikkis?
Palun ütle oma kaamera mark?
Elari Aaboja
------------------------------
http://www.photopoint.ee" onclick="window.open(this.href);return false;
Liisa

Re: Kõik olympusest

Postitus Postitas Liisa »

Olympus FE-280
marvah
Postitusi: 57
Liitunud: 03 Dets 2008 11:57

Re: Kõik olympusest

Postitus Postitas marvah »

otsas omadega, mul oli ka kompakt olympuse oma, elas garantii aja ilusasti läbi ja siis kõik, parandus maksaks sama palju nagu odavama seeria kompaktid praegult maksavad :)
rebaseonu

Re: Kõik olympusest

Postitus Postitas rebaseonu »

Mul ka juba palju aastaid Olympuse kompakt , C-765 . Toimib ja obje joonistab väga hästi ning on endiselt kastusel E-peegli teise aparaadi kõrval. Aku üle ka ei kaeba.
Tehnika värk, kui käima jääb, toimib tõrgeteta kaua.
Fokker

Re: Kõik olympusest

Postitus Postitas Fokker »

Kas väiksele Fe-340le ei anna omalt poolt mingit restarti teha nagu üldjuhul tehnikale saab, fotoka aju tundub et ütles üles, zoom jookseb 4x sisse-välja?
Vasta