teleobjektiiv

Canoni tehnika foorum - mida osta, kuidas kasutada?
Vasta
kas jobu?

teleobjektiiv

Postitus Postitas kas jobu? »

Tervist
Tahtsin endale kangesti teleobjektiivi. Nägin täna linnas olles sobiva hinnaga ja ostsin ära, olin maru õnnelik. Tulin foorumisse ja loen eelmisest nõuandest, et objektiivid f.3,5-5,6 ei ole head, ei saa head pilti. Kas ma panin nüüd täiega puusse? Pole lootustki teravaid pilte saada? Kus iganes, toas või õues? Täiega p.....?
Pesadik

Re: teleobjektiiv

Postitus Postitas Pesadik »

mis jobutad? Räägi lähemalt, mille tegelikult ostsid? Õllesi on iga kangusega 3,5 - 4,2 - 5,2 jne
German
Postitusi: 451
Liitunud: 05 Apr 2009 15:48
Asukoht: Tartu

Re: teleobjektiiv

Postitus Postitas German »

Kui uskuda kõike, mis kusagil internetis kirjas, siis parem inimkonnaga üldse mitte kokku puutuda.
JOBU

Re: teleobjektiiv

Postitus Postitas JOBU »

Ostsin canoni lõõtsaga teleobjektiivi 18-200 mm. Just katsetasin esikus, ei tee hämaras s---i, aina "saeb" edasi-tagasi, muud midagi.
Mis ma veel teravustamisest räägin kui ei saa pimedamas piltigi valmis teha. ja uue ostmiseks pole enam sentigi. Pere ootas ka ja nüüd siis õhtul perega kusagil väljas ja pilte ei ikka saa. Tuju ikka täitsa p---.
Külaline

Re: teleobjektiiv

Postitus Postitas Külaline »

Mis sa nutad, loe manuaali (nii fotoka, kui obje), katseta erinevaid seadeid, ISO, fokuseerimise abivalgus jne. Tänapäeval ju filmi ei kulu katsetamisele. Küsimuse järgi tundub see sulle piisavalt hea objektiiv olema.
araablane
Postitusi: 18
Liitunud: 29 Veebr 2012 11:31

Re: teleobjektiiv

Postitus Postitas araablane »

JOBU kirjutas:Ostsin canoni lõõtsaga teleobjektiivi 18-200 mm. Just katsetasin esikus, ei tee hämaras s---i, aina "saeb" edasi-tagasi, muud midagi.
Mis ma veel teravustamisest räägin kui ei saa pimedamas piltigi valmis teha. ja uue ostmiseks pole enam sentigi. Pere ootas ka ja nüüd siis õhtul perega kusagil väljas ja pilte ei ikka saa. Tuju ikka täitsa p---.
Pigem rahune maha, pimedas kasuta välku või siis fokusseeri manuaalselt.
Kardan et praegu probleem kaamera taga kui ees, pigem õpi kuidas manual mode kasutada ning näed et objektiiv ei olegi nii halb.
Wikenti
Postitusi: 56
Liitunud: 11 Apr 2011 16:29

Re: teleobjektiiv

Postitus Postitas Wikenti »

Kasuta statiivi ja distansavajat kui saeb, siis teravusta käsitsi. Ning ilma õlleta.
Vasta