Canon EOs 300D tarkvara

Canoni tehnika foorum - mida osta, kuidas kasutada?
Vasta
Mure

Canon EOs 300D tarkvara

Postitus Postitas Mure »

tere

pöördun siia sellise probleemiga, et kingiti kasutatud kaamera, kõvasti pilte tehtud ja nüüd vaja pildid arvutisse panna. Aga eelmine kaamera omanik on kaotanud ära softi plaadi ning minu arvutis olev adobe photoshop elements 2.0 ei võimalda sedasorti failide lugemise. Olen arvuti alal suht võhik ja ka kaameratega seonduv minu jaoks suht uus. Uurisin ja googelasin aga abi ei miskit. Pean nagu ma arusaan installima selle canoni vieweri vms. Vb keegi siit oskab aidata. Või lihtsalt laenab seda plaati:-P suur aitähh

Kelis21@hot.ee
Kasutaja avatar
anton
Postitusi: 498
Liitunud: 24 Nov 2008 18:28
Kontakt:

Re: Canon EOs 300D tarkvara

Postitus Postitas anton »

ot.. tähendab sa said pildid arvutisse laetud aga ei saa avada? ehk siis on toorfailid. kui sa ei taha köiki pilte trüki jaoks käsitsi üle töödelda, vöid kaamera JPG peale seada, neid faile näitab probleemideta iga arvuti. aga toorfailide vaatamiseks windows XP'ga on vaja seda codecit:
http://software.canon-europe.com/softwa ... asp?model=" onclick="window.open(this.href);return false;

köige all on link downloadiks
popp on see, milleks sa muutud, kui sa ei tea, kes sa oled
mure

Re: Canon EOs 300D tarkvara

Postitus Postitas mure »

ei saa yldse arvutisse neid pilte kuidagi:-)
kui vaatan läbi my copmuteri siis ta ei leiagi sealt midagi:-(
Kasutaja avatar
Ardo-Jako
Postitusi: 551
Liitunud: 14 Apr 2008 19:09
Asukoht: Tallinn

Re: Canon EOs 300D tarkvara

Postitus Postitas Ardo-Jako »

lihtsaim lahendus on soetada mälukaardilugeja. Sel juhul ei ole su arvutil vaj amingit lisapluginat ega tarkvara. Saad pildid kiiresti ja lihtsa vaevaga arvutisse.
Fiat Lux
Pentax K-5 + Pentax FA* 77/1,8
Vasta